Програма 2019 – „Събуди се!“
Експеримент №9

Програма 2019

PDF download

Вторник

18:30 Trial – Екстремни велосипеди – Александър Толев

Деца
10:00 Миротворци в гората – творчески работилници
11:00 Магичното настояще-алтернативно творчество

Борова гора – “Combino”
15:00 Тепана вълна за малки и големи – Здравко и Дария Минчеви
16:00 Певческа група „Надежда“ при читалище „Рзвитие“ с. Левочево
19:30 Dave Norwoods (US) – акустичен концерт
21:00 Show time / Forest sound

Багра & Натуралистично
14:00 Представяне на проектите Багра и Дарма
15:00 Представяне на Сдружение Натуралистично и проектите
16:30 Проект – Майката Земя(земеделие) – Владимир, Тихомир, Свилен

ДоРая
12:00 Интегра йога – Ралица Стоева
16:00 Цветно дишане – упражнение – Ралица

5 Elements
8.30 – 12.30 и
16.00 – 19.30
Въжена градина;
Детски кръг;
Кръг за възрастни;
Скок пандюл;
Стълба към небето;

Базар на творческите ателиета
Цял ден

Психодрама
Програма Психодрама ателие – водещи: Елена Манолова и Мариана Кодинова
12.00 “Събуди се” 2019г. (безплатен)
16.00 Магията на Родопите(безплатен)
19.00 Карнавал (безплатен)

Друга земя
10.00 и 15.00 Стрелба с лък (индивидуална и отборна – Archery Wars)
10.00 и 15.00 Стрелба с еърсофт
13.00 Беседа по оцеляване
14.00 Обучение по Първа помощ
17.00 Ролеви игри LARP BULGARIA

Лекции и дискусии
15:00 Арт астрология-четирите стихии в хороскопа и хармонията във взаимоотношенията – Боряна Делчева
16:30 Бизнес констелации – Анастас Гогов
18:00 Новите форми на организираност – тийл, самоорганизация, децентрализация – Живко Стоилов

Интеграция
09:30 Индиански практики за разблокиране на тялото – Веселин Георгиев
12:00 Даоска Традиция и практики – Ивайло Димитров

Рейки – Водещ – Камен Киров
14:20 – 14:50 Лекционна част
15:00 – 17:30 Практическа част

Сряда

5:30 Паневритмия по изгрев
18:30 Trial – Екстремни велосипеди – Александър Толев

Лабиринт – Спиралата на времето
15:00 до 19:00

Деца
10:00 Миротворци в гората – творчески работилници
10:00 Приложение на оригами в класната стая – Емилия Скотник (Kami Studio)
11:00 Магичното настояще-алтернативно творчество
11:30 Творчество чрез рециклиране – Лила Власакова
12:00 Дъгата в нас – Цветните лъчи на Светлината – Христина Станоева
14:00 Грънчарство-работилница – Десислава Владовска
14:00 Детска градина
18:00 Шарена чинийка – Десислава Владовска

Куполен храм
14:00 Изследване на звука с диджириду – Коля
16:00 Форум на Д.А.О. – децентрализирани автономни общности
18:30 Звукова медитация с гонг и тибетски купи – в Куполен храм;

Борова гора – “Combino”
10:30 Свързване с душата чрез пеене – Габриела Павлова
11:30 Афтикански танци – Мария Косса
15:00 Тепана вълна за малки и големи – Здравко и Дария Минчеви
16:00 Show time / Forest sound
18:00 Читалище “Искра” с. Гълъбово
19:00 Dave Norwoods (US) – акустичен концерт
20:00 Birthday evening – Dario Bulgario

Багра & Натуралистично
13:00 „Душата на растенията“ /Багра/
14:30 Ботанически пермакултурен тур в околността / Натуралистично/
16:00 Проект – Майката Земя(земеделие) – Владимир, Тихомир, Свилен

ДоРая
12:00 Интегра йога – Ралица
16:00 Да научим децата да бъдат – Детелина Мирлева
18:00 Работа с очите – упражнение – Ралица

5 Elements
8.30 – 12.30 и
16.00 – 19.30
Въжена градина;
Детски кръг;
Кръг за възрастни;
Скок пандюл;
Стълба към небето;

The Spirit Zen Dome
05:50 – 11:30 Джа практики – комбинирана енергийна практика
15:30 “Сподели и обедини” – Камен – Динамичното ежедневие на еволюиралия човек;
16:30 “Сподели и обедини” – Катя – четене на български сакрални приказки / за деца?;
18:30 Звукова медитация с гонг и тибетски купи – в Куполен храм;

Кинематограф
21:00 Българско кино 120 мин .

Human Design – водещ Елеонора Дервенска
14:00 Индивидуалният заряд на човека и неговите таланти
16:00 Дискусии, игри и практика.

Психодрама
Програма Психодрама ателие – водещи: Елена Манолова и Мариана Кодинова
9.00 Психодрама във физарядката(Безплатен)
12.00 Музиката в мен (Платен)
16.00 Тя. Срещата (Платен)
19.00 Любов (Платен)

Друга земя
10.00 и 15.00 Стрелба с лък (индивидуална и отборна – Archery Wars)
10.00 и 15.00 Стрелба с еърсофт
13.00 Беседа по оцеляване
14.00 Обучение по Първа помощ
17.00 Ролеви игри LARP BULGARIA

Лекции и дискусии
9:00 Идея и реализации на Творческа лаборатория „Хронотрон“ – Кирил Груев – Бурда
10:30 В търсене на себе си и призванието в живота чрез астрологията – Боряна Делчева
12:00 Как да стигнем до края на света без пари-вълшебния керван
13:30 Енергийна трансформация – От Лемурия през Атлантида до днес – Пламен Топузов
15:00 Духът на билките – фито и натуротерапия – Александър Толев
16:30 Геопатогенни излъчвания – същност, вреди, предпазване – Славея Славова
18:00 Гледане на деца: Гледната точка на родителите – Гергана Димитрова

Практики за вътрешно развитие
9:00 Кунг фу- стил Богомолка (Танлан цюан) Цветин и Маги
10:30 Упражнения за духа и тялото от учителя Петър Дънов – Людмила Винчева
12:30 Подобрете здравето си с Рейки и радиестезия – Рафаил Николов
15:00 Духът на билките – фито и натуротерапия – Александър Толев
16:30 Йога – Г. Яръмов
18:00 Смехойога – Димитър Петров

Интеграция
09:30 Индиански практики за разблокиране на тялото – Веселин Георгиев
12:00 Даоска Традиция и практики – Ивайло Димитров

Рейки – Водещ – Камен Киров
14:20 – 14:50 Лекционна част
15:00 – 17:30 Практическа част

Четвъртък

5:30 Паневритмия по изгрев
18:30 Trial – Екстремни велосипеди – Александър Толев

Лабиринт – Спиралата на времето
15:00 до 19:00

Деца
10:00 Миротворци в гората – творчески работилници
10:00 Оригами в дизайна – Емилия Скотник (Kami Studio)
11:00 Магичното настояще-алтернативно творчество
11:30 Творчество чрез рециклиране – Лила Власакова
12:00 Рисуване на лица с Лира
12:00 Грънчарство – работилница – Десислава Владовска
13:00 Работилница за покълващи картички – Христина Станоева
13:00 “Пеещо кръгче за деца и родители” – Теодора Николаева – Wet Pebbles
14:00 Детска градина
14:00 Вълшебни бижута с КубЕра – Деница Илиева
16:00 Шарена чинийка – Десислава Владовска

Куполен храм
11:00 Терапия чрез музика – Враджа
13:00 Работилница за свирене на диджериду – Коля
16:00 Медитативна практика „ЕХО“ – Цветомир
17:30 Форум на Д.А.О. – децентрализирани автономни общности
19:00 Sound Bath

Борова гора – “Combino”
10:00 С рими да се извисим и себе си със слово да претворим – Милла Вод
11:00 Тъкане на прав стан – Даяна Прокопова
10:30 Свързване с душата чрез пеене – Габриела Павлова
12:00 Музкален кръг – Асен Хайдутов
14:00 Музикотерапия – Радка Георгева
15:00 Работилница по африкански ритъм – Yanbadon
15:00 Тепана вълна за малки и големи – Здравко и Дария Минчеви
17:00 Акро йога с Вики и Иван
17:00 Show time / Forest sound
18:00 Африкански танци – Мария Косса
19:45 Нч “Н.Й.Вапцаров” – град Куклен
20:00 Dave Norwoods (US) – акустичен концерт
22:00 Fire Space

Зеления отбор
13.30 – Рисуване със семена и натурални материали
16.30 – Споделяне семена от Независимата банка за семена на Зеления отбор

Багра & Натуралистично
13:00 Представяне на наръчник за самолечение „Багра Здраве“ /Багра/
14:30 АумРа Водена Медитация за свързване с лечебната енергия на дърветата / Натуралистично/
16:00 Проект – Майката Земя(земеделие) – Владимир, Тихомир, Свилен

ДоРая
10:30 Циклите в природата и живота на жената – Деляна Павлова
12:00 Интегра йога – Ралица Стоева
13:00 Естествено раждане – Татяна Косекова, сдружение Родилница
14:00 LGBT Thema: Before the coming out, the coming in. How I accepted my homosexuality. – Axel Clarisse
15:00 Здраво зрение – основни принципи на работа с очите – Ралица Стоева
16:00 Чудодейска съвремика – песенна медитация – Ина Николова, Горан, Ралица

5 Elements
8.30 – 12.30 и
16.00 – 19.30
Въжена градина;
Детски кръг;
Кръг за възрастни;
Скок пандюл;
Стълба към небето;

The Spirit Zen Dome
15:30 СПОДЕЛИ. ОБЕДИНИ – Съвременен танц за деца – Елиза
16:30 Игри по ботаника / за деца – Катя
16:30 “Сподели и обедини” – Вери, Катя, Петя. – По женски – разговори и практики;

Кинематограф
21:00 Българско кино 120 мин.
23:00 Планетариум 60 мин.

Базар на творческите ателиета
Цял ден

Human Design – водещ Елеонора Дервенска
14:00 Енергийна динамика на междуличностните взаимоотношения
16:00 Дискусии, игри и практика.

Психодрама
Психодрама ателие – водещи: Елена Манолова и Мариана Кодинова
9.00 Психодрама Morning (безплатен)
12.00 Моето фестивално име (платен)
16.00 Дървото на живота (платен)
19.00 Да полеем корените си (платен)

Таро
09:00-12:00
13:30-17:30
18:30-20:30

Гамера
10:00

Масажи
10:00-18:00
Надя Шекерова
Георги Яръмов

Друга земя
10.00 и 15.00 Стрелба с лък (индивидуална и отборна – Archery Wars)
10.00 и 15.00 Стрелба с еърсофт
13.00 Беседа по оцеляване
14.00 Обучение по Първа помощ
17.00 Ролеви игри LARP BULGARIA

Лекции и дискусии
9:00 Експириенс Йога практика на присъствието – Станимир Иванов
10:30 Адекватно управление и осъзнаване на мислите и емоциите – Пламен Топузов
12:00 Какво е интуицията и как да я разпознаем – Рафаил Николов
13:30 Гледане на деца: Гледната точка на децата – Гергана Димитрова
15:00 Холистчен подход към здравето – лечение на тяло и душа – А.Толев и П.Иванова
16:00 Лекция за Даманхур – Илина Абаджиева
17:30 „Какво иска да чуе всеки знак“ – Ванеса Виденова

Практики за вътрешно развитие
9:00 Упражнения за духа и тялото от учителя Петър Дънов – Людмила Винчева
10:30 Йога – Благодарност към земята – Елица Йоргова
10:00 Подобрете здравето си с Рейки и радиестезия – Рафаил Николов
12:00 Винг Чун и самоотбрана
13:30 Кунг фу- стил Богомолка (Танлан цюан) Цветин и Маги

15:00 Анализ на гнева – Враджа
16:30 Куполно строителство – В. Георгиев
18:00 Смехойога – Димитър Петров

Интеграция
09:30 Индиански практики за разблокиране на тялото – Веселин Георгиев
12:00 Даоска Традиция и практики – Ивайло Димитров

Йерба Мате Кръг
17:00

Рейки – Водещ – Камен Киров
14:20 – 14:50 Лекционна част
15:00 – 17:30 Практическа част

Петък

5:30 Паневритмия по изгрев
18:30 Trial – Екстремни велосипеди – Александър Толев

Лабиринт – Спиралата на времето
15:00 до 19:00

Деца
10:00 Миротворци в гората – творчески работилници
10:00 Оригами за деца – Емилия Скотник (Kami Studio)
11:00 Дар лимец – месене и печене на хляб
11:00 Магичното настояще – алтернативно творчество
11:30 Творчество чрез рециклиране – Лила Власакова
12:00 Шарена чинийка – Десислава Владовска
13:00 “Пеещо кръгче за деца и родители” – Теодора Николаева – Wet Pebbles
14:00 Детска градина
14:00 Вълшебни бижута с КубЕра – Деница Илиева
15:00 Рисуване на лица с Лира
17:00 Грънчарство-работилница – Десислава Владовска

Куполен храм
11:00 Звукотерапия
12:30 Терапия чрез музика – Враджа
14:30 Изследване на звука с диджириду – Коля
16:00 Форум на Д.А.О. – децентрализирани автономни общности
17:45 Звукова медитация с гонг и тибетски купи – в Куполен храм;
19:00 Sound Bath

Борова гора – “Combino”
9:00 Народни танци за начинаещи – клуб Бъклица
10:00 Свързване с душата чрез пеене – Габриела Павлова
10:00 Наука за деца
10:00 Изследователски поход – „Децата на „Събуди се!“ – скаутски игри
11:00 Музкален кръг – Асен Хайдутов
11:30 Тъкане на прав стан – Даяна Прокопова
12:30 Show time / Forest sound
13:00 Музикотерапия – Радка Георгева
14:00 Африкански танци – Мария Косса
15:00 Тепана вълна за малки и големи – Здравко и Дария Минчеви
15:30 Музкална работилнца с Soulfia
17:00 Коренуване с Моро – “Невидена река”
17:00 Акро йога с Виктория и Иван
18:00 Show time / Forest sound
19:00 Уъркшоп за емпатия: прегърни (се) със затворени очи – Вадер Акбархан
20:00 Soulfia
21:30 Yanbadon
22:30 Cabaret (кабаретно шоу)

Зеления отбор
10.30 Ашладисване по метода „подобрена копулация“с Христо Ашламинатора
16.30 Независима банка за семена. Споделяне на семена.

Багра & Натуралистично
11:30 Използване на слънчевия и лунния календар в земеделието – Любомир Хаджийски
13:00 Билкови принципи и Фитотерапия /Багра/
14:30 Работилница “Лечебните Семена на Добротата” /Натуралистично/
16:00 Проект – Майката Земя(земеделие) – Владимир, Тихомир, Свилен

ДоРая
9:00 Йога клас с Александър Христов – асана, пранаяма, йога нидра
10:30 Цветно дишане – Ралица Стоева
11:30 Инициатива пространство за естествено учене
14:30 Fearless heart флоу йога – Тина, Шамбала
16:00 Чудодейска съвремика – песенна медитация – Ина, Горан, Ралица и приятели
17:30 За ползите и рисковете от естественото раждане – Деляна Павлова

5 Elements
8.30 – 12.30 и
16.00 – 19.30
Въжена градина;
Детски кръг;
Кръг за възрастни;
Скок пандюл;
Стълба към небето;

The Spirit Zen Dome
05:50 – 11:30 Джа практки – комбинирана енергийна практика
15:30 “Сподели и обедини” – Елиза – съвременен танц – workshop, за всички;
16:30 Джа практики – ЙОГА мастър клас;
17:45 Звукова медитация с гонг и тибетски купи – в Куполен храм;

Кинематограф
21:00 Българско кино 120 мин.
23:00 Планетариум 60 мин.

Базар на творческите ателиета
Цял ден

Human Design – водещ: Елеонора Дервенска
14:00 Професионалната реализация и бизнес динамика
16:00 Дискусии, игри и практика.

Психодрама
Програма Психодрама ателие – водещи: Елена Манолова и Мариана Кодинова
9.00 Закуска за шампиони (безплатен )
12.00 Моята детска мечта (платен)
16.00 Гърне на желанията (платен)

Таро
09:00-12:00
13:30-17:30
18:30-20:30

Гамера
10:00

Масажи
10:00-18:00
Надя Шекерова
Георги Яръмов

Друга земя
10.00 и 15.00 Стрелба с лък (индивидуална и отборна – Archery Wars)
10.00 и 15.00 Стрелба с еърсофт
13.00 Беседа по оцеляване
14.00 Обучение по Първа помощ
17.00 Ролеви игри LARP BULGARIA

Лекции и дискусии
9:00 Хомеопатия – Отключване на човешките възможности – Клементина
10:30 Карма – за причините и следствията – Петър Петров
12:00 Енергиен вампиризъм – Пламен Топузов
13:30 Нови сугестопедични подходи – Ирена Пейкова
15:00 Енергийната чистота – проявлението на слънчевата култура на Земята – Тина Електра
16:30 Какво е Рейки и как да бъдем по-здрави – Рафаил Николов
18:00 Виппасана – открий мъдростта в себе си – Лилия Иванова

Практики за вътрешно развитие
9:00 Упражнения за духа и тялото от учителя Петър Дънов – Людмила Винчева
10:00 Подобрете здравето си с Рейки и радиестезия – Рафаил Николов
10:30 Тай Дзи Цюан – Андрей Мандов
12:00 Винг Чун и самоотбрана
13:30 Кой съм аз? Елементи и същности – Илина Абаджиева
15:00 Ащанга йога и релаксация с ханг – Саня Баракова
16:30 Йога по двойки – Елица Йоргова
18:00 Смехойога – Димитър Петров

Интеграция
09:30 Индиански практики за разблокиране на тялото – Веселин Георгиев
12:00 Даоска Традиция и практики – Ивайло Димитров

Йерба Мате Кръг
17:00

Темаскал
21:00

Рейки – водещ – Камен Киров
14:20 – 14:50 Лекционна част
15:00 – 17:30 Практическа част

Събота

5:30 Паневритмия по изгрев
18:30 Trial – Екстремни велосипеди – Александър Толев

Лабиринт – Спиралата на времето
15:00 до 19:00

Деца
10:00 Миротворци в гората – творчески работилници
10:00 Оригами – тренировка за ума – Емилия Скотник (Kami Studio)
11:00 Магичното настояще-алтернативно творчество
11:00 Дар лимец – месене и печене
11:30 Творчество чрез рециклиране – Лила Власакова
12:00 Книжка – игра „Заедно“ – Елена Стойчева
12:00 Грънчарство-работилница – Десислава Владовска
13:00 Работилница за покълващи картички – Христина Станоева
14:00 Детска градина
15:00 Работилница по рисуване – Стиляна и Веселин
16:00 Шарена чинийка – Десислава Владовска

Куполен храм
10:00 Песни от гората за сърцето и душата – Зора и Косьо
11:00 Звукотерапия
12:30 Терапия чрез музика – Враджа
14:30 Работилница за свирене на диджериду – Коля
16:30 Работилница по африкански ритъм – Yanbadon
19:00 Sound Bath

Борова гора – “Combino”
9:30 Народни танци за начинаещи – клуб Бъклица
10:00 Наука за деца
11:00 Dave Norwoods (US) – акустичен концерт
11:30 Тъкане на прав стан – Даяна Прокопова
12:00 Show time / Forest sound
13:00 Вричане – традиционна българска сватба
15:00 Музикален кръг – Асен Хайдутов
15:00 Тепана вълна за малки и големи – Здравко и Дария Минчеви
16:30 Хоротека
18:00 Детски гайдарски състав към Нч. Хр.Ботев 1869 – Калофер
18:20 Детска танцова формация “Росна Китка” към Нч. Хр.Ботев 1869 – Калофер
18:40 Смесен детски хор към Нч. Хр.Ботев 1869 – Калофер
19:00 “Клонираните” – Импро театър
20:30 Show time / Forest sound
21:00 “От два стола – на земята” ФТС “Творецът” гр.Свищов
21:30 Нестинари от с.Българи
22:00 Блато злато
23:30 Everything is possible – night show

Зеления отбор
10.30 Ашладисване по метода „подобрена копулация“с Христо Ашламинатора
11.30 Банки за семена Кокопели – Франция и Пелити – Гърция.
15.30 Раздаване и споделяне на семена от най-голямата европейска независима банка

Багра & Натуралистично
13:00 Градините мандали и техните елементарни принципи по света и у нас
/обща лекция на Багра и Натуралистично/
16:00 Проект – Майката Земя(земеделие) – Владимир, Тихомир, Свилен

ДоРая
9:30 Интегра йога – Ралица Стоева
10:30 Да поговорим за кърменето – Илина Ферейра
11:30 Забравената сила на Утробата – менструацията и раждането – Божена Иванова
13:00 Очите- прозорец към душата – лекция + практика – Ралица Стоева
14:30 Психосоматика – причина за възникването на болестите през психологическа и духовна перспектива – Павлета Иванова
15:30 Дъхът – инструмент на съвременния супер човек – лекция + практика – Ралица Стоева
17:00 Чудодейска съвремика – песенна медитация – Ина Николова, Горан, Ралица и приятели
21:00 Space Bubbles – интерактивно представление в сапунен балон – Боряна Elfreya
23:00 ПреОткриването на духа – огнен пърформанс – Рая и Джаксън Холидей, Дарба

5 Elements
8.30 – 12.30 и
16.00 – 19.30
Въжена градина;
Детски кръг;
Кръг за възрастни;
Скок пандюл;
Стълба към небето;

The Spirit Zen Dome
05:50 – 11:30 Джа практики – комбинирана енергийна практика
15:30 “Сподели и обедини” – Диди – естествено раждане и ролята на дулата;
16:45 “Сподели и обедини” – Елиза – Съвременен танц / за деца?;
18:30ч. – 21:30ч. Духът – “Сподели и обедини” – представяне на системата “Новият човек” – практика, медитация, споделяне

Кинематограф
21:00 – Българско кино 120 мин.

Базар на творческите ателиета
Цял ден

Human Design – водещ Елеонора Дервенска
14:00 Семейни взаимоотношения, ритъм и взаимодействия
16:00 Дискусии, игри и практика.

Психодрама
Програма Психодрама ателие – водещи: Елена Манолова и Мариана Кодинова
12.00- Поглед навътре (безплатен)
16.00- Да развеем байрака (платен)

Таро
09:00-12:00
13:30-17:30
18:30-20:30

Гамера
10:00

Масажи
10:00-18:00
Надя Шекерова
Георги Яръмов

Друга земя
10.00 и 15.00 Стрелба с лък (индивидуална и отборна – Archery Wars)
10.00 и 15.00 Стрелба с еърсофт
13.00 Беседа по оцеляване
14.00 Обучение по Първа помощ
14.00 Реакция при бедствия, аварии и катастрофи
17.00 Ролеви игри LARP BULGARIA

Лекции и дискусии
9:00 Преживявания близки до смъртта и уроците, които носят – Иван Тодоров
10:30 Жената на новото време – Богиня в човешко тяло – Тина Електра
12:00 Бебеносене – защо и как? – Мария Петрова
13:30 Измерения – Различните нива на Съзнание – Пламен Топузов
15:00 Бизнес констелации – Анастас Гогов
16:30 Астро игри (Практическа астрология) – Ванеса Виденова
18:30 Чакри – въздействието на цветовете им в интериорния дизайн – Веси Гекова

Практики за вътрешно развитие
9:00 Упражнения за духа и тялото от учителя Петър Дънов – Й.Хаджийска
10:30 Тай-чи (Ян-стил) – Станислав Багалев
12:00 Винг Чун и самоотбрана
15:00 Чакри-въздействието на цветовете им в интериорния дизайн – В.Гекова
16:30 Кунг фу- стил Богомолка (Танлан цюан) Цветин и Маги
18:00 Смехойога – Димитър Петров

Интеграция
09:30 Индиански практики за разблокиране на тялото – Веселин Георгиев
12:00 Даоска Традиция и практики – Ивайло Димитров

Йерба Мате Кръг
17:00

Темаскал
21:00

Рейки – водещ – Камен Киров
14:20 – 14:50 Лекционна част
15:00 – 17:30 Практическа част

Неделя

5:30 Паневритмия по изгрев
18:30 Trial – Екстремни велосипеди – Александър Толев

Деца
10:00 Миротворци в гората – творчески работилници
11:00 Дар лимец – месене и печене
11:00 Магичното настояще-алтернативно творчество
12:00 Книжка – игра „Заедно“ – Елена Стойчева
13:00 Работилница изложба с цветове и думи
14:00 Детска градина
15:00 Грънчарство-работилница – Десислава Владовска

Куполен храм
11:00 Терапия чрез музика – Враджа

Борова гора – “Combino”
10:00 Наука за деца
11:00 Музикален кръг – Асен Хайдутов
13:00 Show time / Forest sound
14:00 Театъра като движение – Забавен уъркшоп за деца с Деница Илиева
15:00 Уъркшоп за емпатия: прегърни (се) със затворени очи – Вадер Акбархан
15:00 Тепана вълна за малки и големи – Здравко и Дария Минчеви
16:30 The Case – акустичен концерт
20:00 Dave Norwoods (US) – акустичен концерт
22:00 Artistic jam session – музиканти + артисти – импровизаци

Зеления отбор
11:00 – Създаване на огромна мандала от семена и разсад билки, и подправки.
11.30 – Искате да посадите дърво? Ние ще ви помогнем да се случи!
Проект 1 милион засадени дървета от доброволци! Без пари, спонсори и организации!
12.30 – Размяна и подаряване на ценни семена от градините на Зеления Отбор.
14.00 – Искате дърво във вашия двор, село, град или улица? Правим списък и подаряваме фиданки на есен. Проект 1 милион дървета.

Всеки ден:
Снимкова арт зона , посветена на доброволческите акции и идеи.

Багра & Натуралистично
11:00 Работа с деца в гората „Зелен лагер“ /обществена дискусия с Багра/
12:00 АумРа Медитация Портал 7.7 РастеНие ПриРода / Натуралистично/
16:00 Проект – Майката Земя(земеделие) – Владимир, Тихомир, Свилен

ДоРая
9:30 Интегра йога – Ралица Стоева
10:30 Уъркшоп по класически тайландски масаж – Александър Христов
12:00 Tantra from the heart – дихателна интерактивна практика – Тина, Шамбала
15:00 Самолечение – работа със съзнанието – Ритуалът като целение – Ралица Стоева
16:00 Чудодейска съвремика – песенна медитация – Ина, Горан, Ралица и приятели
18:00 – 20:00 Целебен Дъх – със записване – Ралица Стоева

5 Elements
8.30 – 12.30 и
16.00 – 19.30
Въжена градина;
Детски кръг;
Кръг за възрастни;
Скок пандюл;
Стълба към небето;

Базар на творческите ателиета
Цял ден

Психодрама
Програма Психодрама ателие – водещи: Елена Манолова и Мариана Кодинова
11.00 Feeling room (платен)
13.00 Живей съзнателно!(платен)

Таро
09:00-12:00
13:30-17:30
18:30-20:30

Гамера
10:00

Масажи
10:00 – 18:00
Надя Шекерова
Георги Яръмов

Друга земя
10.00 и 15.00 Стрелба с лък (индивидуална и отборна – Archery Wars)
10.00 и 15.00 Стрелба с еърсофт
13.00 Беседа по оцеляване
14.00 Обучение по Първа помощ
17.00 Ролеви игри LARP BULGARIA

Лекции и дискусии
9:00 Училището на „Живо село“ – Мария
10:30 Домашно образование – Ива Костадинова
12:00 Хородея – фонд на заедност
13:30 „Вегетариум“ с.Желен – Филип
15:00 Естествено родителство и детско развитие – Елица Гогова
16:30 Конопът като лекарство – Васил Харалампиев
18:00 Аз, моето поколение и цивилизацията – Алекс

Практики за вътрешно развитие
9:00 Упражнения за духа и тялото от учителя Петър Дънов – Людмила Винчева
10:00 Подобрете здравето си с Рейки и радиестезия – Рафаил Николов
10:30 Тай Дзи Цюан – Андрей Мандов
12:00 Винг Чун и самоотбрана
13:30 Кой съм аз? Четири благородни истини на Будизма – Илина Абаджиева
18:00 Смехойога – Димитър Петров

Интеграция
09:30 Индиански практики за разблокиране на тялото – Веселин Георгиев
12:00 Даоска Традиция и практики – Ивайло Димитров

Йерба Мате Кръг
17:00

Темаскал
21:00

Рейки – водещ – Камен Киров
14:20 – 14:50 Лекционна част
15:00 – 17:30 Практическа част