Програма | WakeЪп! България

Програма

Програма на „WakeЪп!“ Експеримент №7 „Д.А.О.“ 2017
От 6 до 9 Юли
Карта

Зона – „Далечна поляна“

Четвъртък

10:00 – Стрелба с лък
14:00 – Ролеви игри LARP- България
15:00 – Стрелба с лък
15:00 – Стрелба с еърсофт
16:00 – Беседа и обучение по оцеляване
17:00 – Инбаунт йога

Петък

09:00 – Таро – Гадателски карти
10:00 – Стрелба с лък
10:00 – Беседа и обучение по оцеляване
12:00 – Родовата карма и пътят на душата в преражданията
12:00 – Ролеви игри УАРП – България
15:00 – Стрелба с лък
15:00 – Стрелба с еърсофт
15:00 – Live Trance Circle
16:00 – Беседа и обучение по оцеляване
18:00 – Как средата спомага за разкриване потенциала на личността – игра

Събота

10:00 – Аюрведична кулинария – лекция
10:00 – Стрелба с лък
10:00 – Беседа и обучение по оцеляване
11:00 – Представяне на книгата „Докато аз и ти сме едно“
12:00 – Децата на новото време
12:00 – Ролеви игри УАРП – България
13:00 – Констелации
15:00 – Live Trance Circle
15:00 – Стрелба с лък
15:00 – Стрелба с еърсофт
16:00 – Беседа и обучение по оцеляване
18:00 – Как средата спомага за разкриване потенциала на личността – игра

Неделя

10:00 – Live Trance Circle
10:00 – Беседа и обучение по оцеляване
12:00 – Как средата спомага за разкриване потенциала на личността – игра
12:00 – Ролеви игри УАРП – България
15:00 – Стрелба с лък
15:00 – Стрелба с еърсофт
16:00 – Беседа и обучение по оцеляване

Зона „Хюмън дизайн“

Петък

13:00 – Увод в системата Хюман дизайн
15:00 – Хюман дизайн и парите
17:00 – Хюман дизайн и бизнеса

Събота

13:00 Увод в системата
15:00 Хюман дизайн и връзките
17:00 Хюман дизайн и връзкие част 2

Неделя

13:00 Увод в Хюман дизайн
15:00 Хюман дизайн за родители
17:00 Хюман дизайн за родители част 2

Зона – „Интеграция“

Индиански блок

водещ: Веселин Георгиев

Четвъртък

12:00 – Индиански практики за разблокиране на тялото
18:00 – Йерба Мате кръг
20:00 – Темаскал

Петък

10:00 – Индиански практики за разблокиране на тялото
18:00 – Йерба Мате кръг
20:00 – Темаскал

Събота

10:00 – Индиански практики за разблокиране на тялото
18:00 – Йерба Мате кръг
20:00 – Темаскал

Неделя

10:00 – Индиански практики за разблокиране на тялото
18:00 – Йерба Мате кръг
20:00 – Темаскал

Даоистки блок

Водещ: Ивайло Димитров

Четвъртък

12:00 – Багуа Джан Кое прави едно изкуство „Вътрешно“

Петък

10:00 – Нинджуцу „Основни задачи в обучението на нинджа“

Събота

10:00 – Алхимия на вкуса „Как древните майстори са разглеждали вкуса?“

Неделя

10:00 – Даоистка йога „Какво е да си свързващо звено между Небето и Земята“

Зона – „Долната земя“

Четвъртък

16:00 – Музикотерапия – Радка Георгиева

Петък

09:00 – Инбаунт и йога тренинг
10:30 – Йога на звука и киртан
16:00 – Музикотерапия – Радка Георгиева
18:00 – Свещен лечебен кръг с OIDA Therapy – медитация за майката земя
19:00 – Healing chant&dance session

Събота

09:00 – Инбаунд йога и звукови практики
11:00 – Звукотерапия
14:00 – МандалАрт ателие – Ohos de dios -древната практика на децата на земята
16:00 – Уроци по диджириду
19:00 – Свещен лечебен кръг за майката Земя – музикален ритуал

Неделя

11:00 – Звукотерапия
12:30 – Изложба на мандали „Ohos de dios“, музика и танци с група РАДА
16:00 – Уроци по диджириду

Зона – „Детски кът“

Четвъртък

18:00 – Наука за деца
18:00 – Цирк „Де ла Люлин“(в „Боровата гора“ с гости от Венецуела)

Петък

10:00 – Йога за деца
11:00 – Жонглиране
12:00 – Оригами
14:00 – Мини цирков спектакъл „Въй, въй, въй!“
15:00 – Песни за добродетели за деца и родители
18:00 – Наука за деца

Събота

10:00 – Йога за деца
10:00 – Център за ранно развитие „Умничета“
11:00 – Методи за преподаване на добродетели
12:00 – Оригами
13:00 – Да оцветим света с любов
14:00 – Направи си сам от хартия …
15:30 – Български народни приказки
17:00 – Мини цирков спектакъл „Въй, въй, въй!“
18:00 – Наука за деца

Неделя

10:00 – Наука за деца
10:00 – Център за ранно развитие „Умничета“
13:00 – Да оцветим света с любов
14:00 – Направи си сам хранилка за птици
14:30 – Български народни приказки

Зона – „Борова гора“

Четвъртък

05:30 – Посрещане на изгрева
09:00 – Базар на творческите ателиета
10:00 – Айляк хамак
10:00 – Въздушна йога
10:00 – МУЗА – работилници
10:00 – Parachute-ka
18:00 – Цирк „Де ла Люлин“(с гости от Венецуела)

Петък

05:30 – Посрещане на изгрева
09:00 – Базар на творческите ателиета
10:00 – Parachute-ka
10:00 – Грънчарство
10:00 – Въздушна йога
10:00 – МУЗА – работилници
10:00 – Айляк хамак
12:00 – Цирк „Де ла Люлин“(с гости от Венецуела)
16:00 – Грънчарство

Събота

05:30 – Посрещане на изгрева
09:00 – Базар на творческите ателиета
10:00 – Въздушна йога
10:00 – Изследователски поход
10:00 – Грънчарство
10:00 – МУЗА – работилници
10:00 – Айляк хамак
10:00 – Parachute-ka
11:00 – Жонглиране
12:00 – Цирк „Де ла Люлин“(с гости от Венецуела)
16:00 – Грънчарство

Неделя

05:30 – Посрещане на изгрева с гайда и хоро
09:00 – Базар на творческите ателиета
10:00 – Айляк хамак
10:00 – Въздушна йога
10:00 – Parachute-ka
10:00 – МУЗА – работилници
11:00 – Жонглиране
12:00 – Цирк „Де ла Люлин“(с гости от Венецуела)

Зона – „Двете тополи“

Четвъртък

09:00 – Базар на творческите ателиета
10:00 – Книжарница „КнигАрт“
11:00 – „Билките на България“ – дар и своеобразно чудо
14:00 – Self Aware – AIESEC

Петък

09:00 – Базар на творческите ателиета
10:00 – Книжарница „КнигАрт“
11:00 – „Билките на България“ – дар и своеобразно чудо
14:00 – Solution Oriented – AIESEC

Събота

09:00 – Базар на творческите ателиета
10:00 – Книжарница „КнигАрт“
11:00 – „Билките на България“ – дар и своеобразно чудо
13:00 – World Citize – AIESEC
15:00 – Създаване на пермакултурен проект

Неделя

09:00 – Базар на творческите ателиета
10:00 – Книжарница „КнигАрт“
10:00 – Empowering Others – AIESEC
11:00 – „Билките на България“ – дар и своеобразно чудо

Зона „Тополова гора“

Четвъртък

10:00 – Въжена градина – “5 Elements”

Петък

10:00 – Въжена градина – “5 Elements”
11:00 – Йога на смеха
12:00 – Съвременен танц
15:00 – Уроци по Afro dance
17:00 – Уроци по Dancehall – Jamaica

Събота

Събота
10:00 – Въжена градина – “5 Elements”
11:00 – Йога на смеха
15:00 – Уроци по Afro dance
17:00 – Уроци по Dancehall – Jamaica

Неделя

10:00 – Въжена градина – “5 Elements”

Зона – „Въжен тролей“

“5 Elements”
Четвъртък, Петък, Събота и Неделя от 10:00

Зоната на знанието

Лекции

Четвъртък

17:30 – Обожествяване на материята – Илина Абаджиева
19:00 – Живот без диети – Георги Жеков

Петък

10:00 – От къде идваме – Дамян Попхристов
11:30 – Симбиотика – единната наука – К. Каменов
13:00 – Тай Дзи Цюан – Андрей Мандов
14:00 – Лечебен Чи Гун – Илина Абаджиева
15:30 – Анаеграма – Рая и Джаксън Холидей
17:30 – Коноп за медицински цели – Васил Харалампиев
18:30 – Пътешествие до Мексико – разказ

Събота

10:00 – Български духовен принос – Дамян Попхристов
11:30 – Забранената България – К. Каменов
13:00 – Тай Дзи Цюан – Андрей Мандов
14:00 – Тибетски будизъм – Илина Абаджиева
15:00 – Енаеграма – Рая и Джаксън Холидей
16:30 – Измерение на вярата – Петър Богданов
18:30 – Пътешествие до о. Бали(Индонезия) – разказ

Неделя

10:00 – Българският дух днес – Дамян Попхристов
11:30 – Енаеграма – Рая и Джаксън Холидей
13:30 – Каква е причината да се прераждаме – Петър Петров
14:30 – Измерение на вярата – Петър Богданов
16:00 – Таро – Гадателски карти – Марта Захариева

Практики

Четвъртък

16:00 – Джа йога – Петър Карайовчев
17:30 – Психодрама – Елена Манолова

Петък

09:00 – Паневритмия – Йорданка Хаджийска
10:00 – Джа йога – Петър Карайовчев
11:30 – Практика за женска енергия – Татяна Матева
13:30 – Тай Дзи Цюан – Андрей Мандов
15:00 – Лечебен Чи Гун – Илина Абаджиева
16:00 – Психодрама – Елена Манолова
17:30 – Акро йога – AcroSpect

Събота

09:00 – Паневритмия – Йорданка Хаджийска
10:00 – Флоу йога – Деви
14:00 – Тай Дзи Цюан – Андрей Мандов
15:00 – Будистка автентична практика – Илина Абаджиева
16:00 – Джа йога – Петър Карайовчев
17:30 – Акро йога – AcroSpect

Неделя

09:00 – Паневритмия – Йорданка Хаджийска
10:00 – Тай Дзи Цюан – Андрей Мандов
11:00 – Джа йога – Петър Карайовчев
12:00 – Система за развитие от Даманхур – Илина Абаджиева
13:30 – Акро йога – AcroSpect

Зона „Енергийна ефективност“

Четвъртък, Петък и Събота и Неделя от 10:00 – „Гамера“ – ракетни печки

Зона „Куполно строителство“

Зона „Работилница за ситопечат“

Музика

Четвъртък

10:00 Radio Shtastika
21:00 Ritmos Negros / BG & Peru
22:00 Джанго Зе
23:30 Dharba

Петък

10:00 – 11:00 Radio Shtastika
13:00 – 17:00 Dub Constructor
17:00 – 20:00 Visitor Yan Q
21:30 – 22:30 El Cachivache Quinteto / Argentina
22:30 – 23:10 Outhentic
23:10 – 00:10 Миленита и бенд

Събота

10:30 К.Кучев – Открий своя глас
12:00 Цирк де ла люлин
13:00 Кизомба
14:00 Dharba
19:45 Големите Гайди
20:00 Кукери от с.Бяла
20:30 Фолклорен танцов състав „Творецът“
20:50 Безкрайно хоро
21:30 Нестирани от с.Българи
22:00 Two Cities One World / BG & US
23:30 South Wick

Неделя

10:00 Radio Shtastika
11:30 Parapitek
14:30 Burateen
17:30 Nearly dog
20:00 Tui Mamaki & Monty Bevins / New Zeland
21:00 Nac Buktu
22:30 Skill

Зона – „Кръстопът“

Четвъртък

18:30 – Екстремни велосипеди – Trial

Петък

18:30 – Екстремни велосипеди – Trial

Събота

18:30 – Екстремни велосипеди – Trial
21:30 – Нестинари

Неделя

18:30 – Екстремни велосипеди – Trial

Зона за масаж

Събота и неделя

10:00 – 13:00 – Лечебен, енергиен масаж
14:00 – 16:00 – Рейки масаж

Зелен амфитеатър

Четвъртък

21:30 – Traveler on stage (разкази на пътешественици)
23:00 – ОШО – Откъси от беседи (Късометражни видеа)

Петък

20:00 – ХаХаХа ИмПро театър
21:30 – Театъра – репетиция за реалността
22:00 – Даманхур: сбъдването на мечтите (документален филм)

Събота

18:00 – Театър Хенд (Криворазбраната цивилизация по Добри Войников)
22:00 – Племето Уичолес(Мексико) (Късометражен филм)
22:15 – Документално кино

Неделя

22:00 – Прекрати търсенето – (Филм за Харилал Пунджа – Пападжи)

Зона Д.А.О. – Децентрализирани автономни общности

Петък

12:00 – Събуждане за еко етична общност
13:15 – „Дорая” – с. Ясеново
13:30 – „Фермата на Деа“ – с. Тамарино
13:45 – „Шалаландия“ – с. Буново
14:00 – „Гамера“ – с. Старосел
14:15 – Родово имение „Изворче“ – гр. Елхово
14:30 – Сдружение „Зелен“
14:45 – „Даманхур“ – Италия

Събота

12:00 – „Waste no More” – с. Ясеново
12:15 – „Домашно“ – с. Средно Градище
12:30 – „Българайя“ – с. Баалин
12:45 – Венцислав Кошов – с. Мененкьово
13:00 – „Доброжънци“ Екоселище – гр. Добрич
13:15 – „Иквашендхуна“ – от Земята
13:30 – „Даманхур“ – Италия

Зона „Гората на познанието“ – театър на сетивния лабиринт

Четвъртък, Петък и Събота от 14:00 до 18:00