Програма

PDF файл за сваляне

Програма 2021

Вторник
Всеки ден
5:30 Паневритмия по изгрев с музика на живо
10:00 Базар на творческите ателиета
18:30 Trial – Екстремни велосипеди – Александър Толев
17:00 – 20:00 – Стрелба с лък със Стивън

Борова гора
18:00 – Елфира Синсерус и Магията на Куклите

Детски кът
14:00 – 18:00 Занималня

Разказвачи на приказки
11:00 – 12:30 Ателие за създаване и разказване на истории (място на провеждане – детски кът)

Практики
9:00 – Упражнения за духа и тялото от учителя Петър Дънов – Людмила Винчева

Плетен Купол
18:00 – СмехоЙога

Радослов Radost.Love
14:00 – 15:00 Арт-сесия Лидия Кулекова
15:00 – 16:00 Взаимен автопортрет Лидия Кулекова
16:00 – 18:00 Целебен Дух-Интегративно дишане Ралица Стоева
18:00 – 19:00 Фотосесия Лидия Кулекова

Човеколюбиво възпитание и образование
14:00 – 15:00 Как емоциите на децата канят емоционалната зрялост на възрастните? – Емилия Илиева-Крайнова
17:00 – 18:30 “Дипломата като гарант за работа и щастлив живот”, и други митове в образованието – Гергана Лесенска
21:30 – 22:30 Прожекция и дискусия: документален филм „Най-страхотният ден“, 16 мин.

Фондация „Заедност СЕГА“ и приятели
10:00 – 13:00 – Игра на неслучайности – Недко, Александър, Мина, Тодор
13:00 – 15:00 – Лекционен модул – Александър, Сава, Мирослав, Зорница, Васил, Ева, Виктор, Недко, Кирил
15:00 – 18:00 – Игра на неслучайности – Недко, Александър, Мина, Тодор
18:00 – 19:00 – Йога лаборатория – Недко и Гери
19:00 – 23:00 – Концерти и музикални експерименти – Реджи и Емрах, Александър, Ева, Мина, Тодор

Gates of light
9:00 – 9:30 Пранаяма
9:30 – 11:00 Йога на петте елемента

Сдружение “Зелен”
12:23 Shadow art (Матуш)
16:23 Работилница за паста за зъби, шампоан и дезодорант (Ирене и Франческа)
20:23 Jam session (Елена)

Масажи
08:00-14:00 и 17:00-20:00 – Класически масажи – Антон Тошев
10:00 – Тайландски масаж – Петя Василева

Таро
09:00-12:00
13:30-17:30
18:30-20:30

Ракетни печки Гамера
10:00 – Ракетни печки Гамера
11:00 – Хляб на ракетна печка срещу съчки

Сряда
Всеки ден
5:30 Паневритмия по изгрев с музика на живо
10:00 Базар на творческите ателиета
18:30 Trial – Екстремни велосипеди – Александър Толев
17:00 – 20:00 – Стрелба с лък със Стивън

Борова гора
10:00 – ХороДейница – ДевиРа
15:00 – Съвременен танц с Елиза
18:00 – „Коренуване” спектакъл на Моро
21:00 – Ива Петрова
22:00 – Танц на Духа – Аудио-Визуално танцувално събитие

Детски кът
11:30 – Приказното Ателие – Разказвачи на приказки
14:00 – 18:00 Занималня
14:30 – Работилницата с хартията – Христина

Разказвачи на приказки
11:00 – 12:30 Ателие за създаване и разказване на истории (място на провеждане – детски кът)

Практики
9:00 – Упражнения за духа и тялото от учителя Петър Дънов – Людмила Винчева
11:00 – Йога изненада – Елица, Дани и Ваня / Йога Арт Студио Шанти

Лекции
12:00 – Да работим с интуицията в ежеднвието си – Рафаил Николов

Събуди ДухЪ
19:30-20:00 Събуди ДухЪ:Среща – запознаване с екипа от светли същества – Духът . The Spirit

Академия за Осъзнато Развитие /АОР/
05:44 – 07:00 Изгрев
07:00 – 08:00 Раздвижване и физически упражнения
08:00 – 09:00 Чай с Багра
09:00 – 10:00 ЕХО Випасанна
11:00 – 12:00 АумРа Медитации
12:00-19:00 Със записване Рейки; Лечебен масаж с етерични масла; Access consciousness bars
16:00 – 17:00 Божествен Кръг

Плетен Купол
14:00 – Техника Интензив – Просветление: “Изживей директно: Кой си ти?
16:00 – Мистиката на индианската флейта и тамбор – Симеон Нейчев
18:00 – СмехоЙога

Радослов Radost.Love
10:00 – 11:00 Арт-експресивни игри Лидия Кулекова
11:00 – 12:00 Енергийна хигиена Ралица Стоева
12:00 – 14:00 “Целебен Дух” Интегративно дишане Ралица Стоева
15:00 – 16:00 Арт сесия Лидия Кулекова
16:00 – 17:00 Парче от пъзела Лидия Кулекова
7:00 – 18:00 Фото сесия Лидия Куликова

Човеколюбиво възпитание и образование
10.30 – 12.00 Щастието на детето през призмата на семейните констелации – Елена Стойчева
14:00 – 15:30 Едно с живата природа – Цветомира Гергинова
21:30 – 22:30 Прожекция и дискусия: „Съкровищата на хуманната педагогика“, 15 мин.

Фондация „Заедност СЕГА“ и приятели
10:00 – 13:00 – Игра на неслучайности – Недко, Александър, Мина, Тодор
13:00 – 15:00 – Лекционен модул – Александър, Сава, Мирослав, Зорница, Васил, Ева, Виктор, Недко, Кирил
15:00 – 18:00 – Игра на неслучайности – Недко, Александър, Мина, Тодор
18:00 – 19:00 – Йога лаборатория – Недко и Гери
19:00 – 23:00 – Концерти и музикални експерименти – Реджи и Емрах, Александър, Ева, Мина, Тодор

Екстремни приключения
11:00-12:00 – Първа долекарска помощ – Аварийно Спасяване Пловдив

Gates of light
9:00 – 9:30 Пранаяма
9:30 – 11:00 Йога на петте елемента
20:30 Шаманска церемония на огъня

Сдружение “Зелен”
16:23 Как да използваме пойове и нунчако (Зайда и Франческа)
20:23 Jam poetry (Елена)

Задушевно пространство
19:00 Изкуството да бъдеш човек – разкази с Валерия Минева – Лира

Масажи
08:00-14:00 и 17:00-20:00 – Класически масажи – Антон Тошев
10:00 – 18:00 – Миофасциален масаж – Георги Яръмов
10:00 – Тайландски масаж – Петя Василева

Таро
09:00-12:00
13:30-17:30
18:30-20:30

Ракетни печки Гамера
10:00 – Ракетни печки Гамера
11:00 – Хляб на ракетна печка срещу съчки


Четвъртък
Всеки ден
5:30 Паневритмия по изгрев с музика на живо
10:00 Базар на творческите ателиета
18:30 Trial – Екстремни велосипеди – Александър Толев
17:00 – 20:00 – Стрелба с лък със Стивън

Борова гора
10:00 – ХороДейница – ДевиРа
13:00 – Уъркшоп за емпатия – Вадер
18:00 – Елфира Синсерус и Магията на Куклите
19:00 – НЧ “Н.Й.Вапцаров” – гр. Куклен
21:30 – Soulfia
22.30 – Daa Seed
00:00 – Ilin Ilinski

Детски кът
11:30 – Приказното Ателие – Разказвачи на приказки
12:30 – СЪтворилНица ЗА КуклИ  С Уля
14:00 – 18:00 Занималня
14:30 – Работилницата със Завета на цветните лъчи на Светлината – Христина
17:00 – приказката за МагМо и Дървото на Желанията: „От къде започна всичко” – Момера

Разказвачи на приказки
11:00 – 12:30 Ателие за създаване и разказване на истории (място на провеждане – детски кът)

Практики
9:00 – Упражнения за духа и тялото от учителя Петър Дънов – Людмила Винчева
18:00 – Дъхът на сърцето – тантра практика – Симона Димитрова

Лекции
11:00 – Аюрведа за храненето – Нора Врабчева
12:00 – Медитацията и духовният Учител в Епохата на Водолея – Симеон Нейчев
13:00 – Медитативни танци в окото на бурята – Рафаил Николов
14:30 – Как да опазваме почвените ресурси чрез компостиране – Божидар Еманоилов
16:30 – Чисто строителство – видове – Младелин Димитров – Младо

Събуди ДухЪ
5:40-6:10 Посрещане на изгрева – Въведение в Слънчево гледане – Духът . The Spirit
7:30-11:30 Комбинирана система за себеразвитие „Новият Човек“ – Духът . The Spirit
7:30-8:20 Дихателни практики „Здрав корем“ (КСС „Новият човек) – Духът . The Spirit
8:30-9:20 Енергийна разгрявка (КСС „Новият Човек“) – Духът . The Spirit
9:30-10:10 Джа йога – основни асани – Духът . The Spirit
10:10-11:00 Енергийно зареждане (КСС „Новият Човек „) – Духът . The Spirit
11:00-11:30 Медитация навлизане в Покоя – Духът . The Spirit
13:30-15:00 Кръг на споделяне – Здравето през 2021 – Чистота-Владимир Драгиев
15:00-17:00 Кръг на споделяне – Въведение в природата на ума – Иван Великов
17:00-18:00 Стречинг – Ефективен и полезен начин на освобождаване от стреса-Росица Драгиева
18:30-19:30 Звукова трансформация – медитация с Гонг, тибетски купи и диджериду – Духът . The Spirit

Академия за Осъзнато Развитие /АОР/
05:44 – 07:00 Изгрев
07:00 – 08:00 Раздвижване и физически упражнения
08:00 – 09:00 Чай с Багра
09:00 – 10:00 ЕХО Випасанна
11:00 – 12:00 АумРа Медитации
12:00-19:00 Със записване Рейки; Лечебен масаж с етерични масла; Access consciousness bars
14:00 – 15:00 Представяне на Синергийна Мандала за Интегрално Развитие

Плетен Купол
14:00 – Техника Интензив – Просветление: “Изживей директно: Кой си ти?” – Симеон Нейчев
16:00 -“Кеминджиджи” – Акустичен концерт
18:00 – СмехоЙога

Радослов Radost.Love
9:00-10:00 Фото сесия Лидия Кулекова
10:00-11:00 Парче от пъзела Лидия Кулекова
11:00-14:00 Нейрографика Калина Ралева
14:00-15:00 Арт сесия Лидия Куликова
15:00-16:00 Взаимен автопортрет Лидия Кулекова
16:00-17:00 Енергийна грижа за бебета и деца Ралица Стоева
17:00-18:00 Лечебни истории Силвия Тенева

Човеколюбиво възпитание и образование
10:00 – 11:00 Новосформиращ се кооператив във Владая- София
11:00 – 12:30 Най-трудно е да дадеш време – Ева Ангелова
14:00 – 15:40 Значението на думите за нашите деца – Инна Бранева
16:00 – 17:40 Родители и учители на шахматната дъска – Инна Бранева
18:00 – 19:00 Правото на образование като основно човешко право – Явор Ганчев

Фондация „Заедност СЕГА“ и приятели
10:00 – 13:00 – Игра на неслучайности – Недко, Александър, Мина, Тодор
13:00 – 15:00 – Лекционен модул – Александър, Сава, Мирослав, Зорница, Васил, Ева, Виктор, Недко, Кирил
15:00 – 18:00 – Игра на неслучайности – Недко, Александър, Мина, Тодор
18:00 – 19:00 – Йога лаборатория – Недко и Гери
19:00 – 23:00 – Концерти и музикални експерименти – Реджи и Емрах, Александър, Ева, Мина, Тодор

Екстремни приключения
10:00-11:00 – Самоотбрана – EWTO Bulgaria
11:00-12:00 – Първа долекарска помощ – Аварийно Спасяване Пловдив
13:00-14:00 – Оцеляване – „ДРУГА ЗЕМЯ“

Gates of light
9:00 – 9:30 Огнена пранаяма
9:30 – 11:00 Йога на петте елемента
18:30 – 20:00 Медицината на Какаото – Лекция и дискусия
20:30 Какао Церемония и песни на медицината

Human Design
16:30 Бизнес и пари според Хюман дизайн-Косьо
Към темата игри по Хюман дизайн – Нора

Зеления отбор на България
11:00 – 12:00 Рециклиране. Рециклиране в строителството Каля и Стефан
15:00 – 16:00 Раздаване на семена

Сдружение “Зелен”
16:23 Дизайн на тениски (Мартин)
18:00 Работилница за йога (Франческа)

Задушевно пространство
11:15 – Биоданза – Ирена Чакърова

Театър на сетивния лабиринт – Геометрия на хаоса
15:00 – 19:00 – Театър на сетивния лабиринт – Геометрия на хаоса

Масажи
08:00 – 14:00 и 17:00 – 20:00 – Класически масажи – Антон Тошев
10:00 – 18:00 – Миофасциален масаж – Георги Яръмов
10:00 – Тайландски масаж – Петя Василева

Таро
09:00-12:00
13:30-17:30
18:30-20:30

Ракетни печки Гамера
10:00 – Ракетни печки Гамера
11:00 – Хляб на ракетна печка срещу съчки


Петък
Всеки ден
5:30 Паневритмия по изгрев с музика на живо
10:00 Базар на творческите ателиета
18:30 Trial – Екстремни велосипеди – Александър Толев
17:00 – 20:00 – Стрелба с лък със Стивън

Борова гора
9:30 – Месене и печене на хляб с “Дар лимец”
10:00 – Акро йога – Иван и Вики
11:00 – Африкански танци – Мария Косса
13:00 – Уъркшоп за емпатия – Вадер
16:00 – Съвременен танц с Елиза
17:30 – Уъркшоп по афро-кубински прекусии
20:00 – „р-АЗ-Творение“ – танцова експресия – Мария Косса
20:30 – Чай на покрива – Станимира, Светослава и Косьо
23:00 – The Bedlan Club
00:00 – Dharba

Детски кът
11:30 – Приказното Ателие – Разказвачи на приказки
14:00 – 18:00 Занималня
14:30 – Работилницата с хартията – Христина
16:00 – Приказното Ателие – Разказвачи на приказки – Представление
17:00 – „Приказка за Пиринския Змей, Мома Стана и тяхното чедо” – Момера
17:30 – Наука за деца – Щелян Левков

Разказвачи на приказки
11:00 – 12:30 Ателие за създаване и разказване на истории (място на провеждане – детски кът)

Практики
9:00 – Упражнения за духа и тялото от учителя Петър Дънов – Людмила Винчева
10:30 – Тай Дзи Цюан – Андрей Мандов
13:30 – Природната среда като учител и лечител – Стела Недялкова
18:00 –  Почитане на тялото като храм – Симона Димитрова
19:00 – Йога изненада  – Елица, Дани и Ваня / Йога Арт Студио Шанти

Лекции
13:00 – Как да опазваме почвените ресурси чрез компостиране – Божидар Еманоилов
14:30 – Къната – Ритуали и лечебни свойства – Габриела Павлова
16:00 – Родово Имение – дизайн за живот сред природата – Константин Стамболиев
17:30 – Живот в екообщността Благодатие – Софи Рийв

Събуди ДухЪ 
5:40-6:10 Посрещане на изгрева – Въведение в Слънчево гледане – Духът . The Spirit
7:30-10:30 Комбинирана система за себеразвитие „Новият Човек“ – Духът . The Spirit
7:30-8:20 Изчистващи / пречистващи дихателни практики – Иван Великов
10:4-11:4 Пилатес – магията за трансформация на здравето чрез движение – Росица Драгиева
13:3-15:00 Кръг на споделяне – Шаманска перспектива за състоянието на цивилизацията през 2021 – Владимир Драгиев
15:0-16:30 Култивиращи / развиващи дихателни практики – Иван Великов
17:00-18:00 Шаманска медитация за перманентна нирванизация – Владимир Драгиев
18:30-19:30 Звукова трансформация – медитация с Гонг , тибетски купи и диджериду-Духът . The Spirit

Академия за Осъзнато Развитие /АОР/
05:44 – 07:00 Изгрев
07:00 – 08:00 Раздвижване и физически упражнения
08:00 – 09:00 Чай с Багра
09:00 – 10:00 ЕХО Випасанна
11:00 – 12:00 АумРа Медитации
12:00-19:00 Със записване Рейки; Лечебен масаж с етерични масла; Access consciousness bars
13:00-14:00 Сферна среща на сфера Образование и Наука към Синергийна Мандала за Интегрално Развитие
16:00-16:30 Представяне на  Проектите „Семената на Добротата“ и „Пчелен Рай“ към Сдружение „Натуралистично“.
16:30-17:00 Представяне на Проект „СемеХранилище и ЗемеХранилище“ към Синергийна Мандала за Интегрално Развитие и споделяне на семена.

Плетен Купол
9:00 – Техника Интензив – Просветление: “Изживей директно: Кой си ти?” – Вибути – Симеон Нейчев
11:00 – Звукотерапия
14:00 – Йога на музиката
16:00 – Свързване с душата чрез пеене – Габриела Павлова
18:00 – СмехоЙога

Радослов Radost.Love
9:00-10:00 Танцова медитация Калина Ралева
10:00-11:00 Взаимен автопортрет Лидия Куликова
11:00-12:00 Арт сесия Лидия Кулекова
12:00-13:00 Yarn mandala workshop Лидия Кулекова
13:00-14:00 Да научим децата да бъдат. Лишенията при децата-Детелина Мирлева
14:00-15:00 НЛП в нашето ежедневие Димитър Вачев
15:00-15:30 Балансиране на емоциите – свободен избор Димитър Вачев
16:00-17:00 Парче от пъзела Лидия Кулекова
17:00-19:00 Тай масаж уъркшоп Алексансър Христов

Човеколюбиво възпитание и образование
11:00 – 12:00 Многократни пелени – защо и как – Севдалина Христова
13:00 – 14:00 Картография на Радостта – работилница – Петя Гиева
14:00 – 15:30 Самостоятелна форма на обучение – Гергана Лесенска
17:00 – 18:00 За целта на образованието – екип от ЧСУ „Рьорих
18:00 – 19:00 Свободата и отговорността в демократичното образование – Христомир Йорданов
21:30 – 22:30 Прожекция и дискусия: „Хан Тервел“, стоп моушън анимация

Фондация „Заедност СЕГА“ и приятели
10:00 – 13:00 – Игра на неслучайности – Недко, Александър, Мина, Тодор
13:00 – 15:00 – Лекционен модул – Александър, Сава, Мирослав, Зорница, Васил, Ева, Виктор, Недко, Кирил
15:00 – 18:00 – Игра на неслучайности – Недко, Александър, Мина, Тодор
18:00 – 19:00 – Йога лаборатория – Недко и Гери
19:00 – 23:00 – Концерти и музикални експерименти – Реджи и Емрах, Александър, Ева, Мина, Тодор

Институтът за изследване на Тишината
7:00 – 17:00 – тишнавтска зона за медитация, четене на книги, спонтанни live trance включвания
17:00 – 18:30 – Still Sessions на Събуди се! – тишинавтски концерт с участието на Александър Асенов, Мина Парчева, Тодор Младенов и Silenauts.
18:30 – 20:00 – Live Trance Circle с участието на всички желаещи да се включат тишинавти
Звуковта практика LIVE TRANCE CIRCLE е платформа за невербално общуване чрез звуци и музика с помощта на богата колекция музикални инструменти от цял свят. Това е едновременно древен и футуристичен ритуал, даващ възможност на ВСЕКИ човек (няма никакви изисквания за предварителни музикални умения) да изследва и твори в сферата на музиката. Практиката служи също за свързване с вътрешната ни същност, с другите около нас и помага за разгръщането на сетивността и креативността ни.

Екстремни приключения
10:00-11:00 – Самоотбрана – EWTO Bulgaria
11:00-12:00 – Реакция при пожари и катастрофи
13:00-14:00 – Оцеляване – „ДРУГА ЗЕМЯ“
16:00-17:00 – Реакция при пожари и катастрофи

Gates of light
9:00 – 9:30 Пранаяма
9:30 -11:00 Виняса Крама Йога
11:00 – 12:30 Шива и Парвати – лекция и дискусия
16:00 Медицината на Сананга – ясната визия
17:30 Лекция и дискусия – фотопсихология
18:30 Фотографски Уъркшоп – Soul Portrait
20:30 Какао Киртан – Даровете на Богинята Майка

Human Design
16:30 Секс и Връзки според Хюман дизайн-Косьо
Към темата игри по Хюман дизайн – Нора

Зеления отбор на България
11:00 – 12:00 Рециклиране. Рециклиране в строителството Каля и Стефан
15:00 – 16:00 Раздаване на семена
16:00 – 17:00 Създаване на образователна градина- практическо занимание за малки и големи Стефан Стоилов

Театър на сетивния лабиринт – Геометрия на хаоса
15:00 – 19:00 – Театър на сетивния лабиринт – Геометрия на хаоса

Масажи
08:00-14:00 и 17:00-20:00 – Класически масажи – Антон Тошев
10:00 – 18:00 – Миофасциален масаж – Георги Яръмов
10:00 – Тайландски масаж – Петя Василева

Таро
09:00-12:00
13:30-17:30
18:30-20:30

Ракетни печки Гамера
10:00 – Ракетни печки Гамера
11:00 – Хляб на ракетна печка срещу съчки

Събота
Всеки ден
5:30 Паневритмия по изгрев с музика на живо
10:00 Базар на творческите ателиета
18:30 Trial – Екстремни велосипеди – Александър Толев
17:00 – 20:00 – Стрелба с лък със Стивън

Борова гора
9:30 – Месене и печене на хляб с “Дар лимец”
10:00 – Акро йога джем
11:00 – Африкански танци – Мария Косса
13:00 – Интерактивно Клоунадно-цирково представление – “ Цирко МиСирКо
14:00 – Куклено музикален спектакъл „Роден под щастлива звезда“ – По Туве Янсон
15:00 – Фото изложба и творческа работилница
19:00 – Големите гайди – гр. Асеновград
19:30 – ФТС “Творецът” – гр. Свищов
20:00 – Кукери – с. Горни Домлян
20:30 – Самодейна група – Баби от с. Горни Домлян
21:00 – Танцово визуално представление “Благодаря България”
22:30 – 34’О Trio
00:00 – Dharba

Детски кът
11:30 – Разказвачи на приказки – Приказното Ателие
14:00 – 18:00 Занималня
14:30 – Работилницата със Завета на цветните лъчи на Светлината – Христина
17:00 – Приказка за Самодивите и тяхното село „Кушкундалево“ по Николай Райнов
17:30 – Наука за деца – Щелян Левков

Разказвачи на приказки
11:00 – 12:30 Представление-разходка из историите и кътчетата на фестивала (започва от детския кът)

Практики
9:00 – Упражнения за духа и тялото от учителя Петър Дънов – Йорданка Хаджийска
10:30 – Тай Дзи Цюан – Андрей Мандов
12:30 – Мъжки кръг – Христо
14:30 – Социален експеримент – Зрителен контакт – Вероника Йовчева
16:00 – Гласът на Шива и Шакти – звукоизвличане и връзка с гласа – Симона Димитрова
18:00 – Йога за свързване с Утробата – Кристина Хаджиева

Лекции
10:30 – Приложение на богомилството днес – проф. Дамян Попхристов
12:00 – Трансперсоналните корени на личността част 1 – Росица Божкова
13:30 – Женските цикли – свещени портали на сила – Кристина Хаджиева
14:30 – Женски кръг за споделяне – Кристина Хаджиева
16:00 – Къната – Ритуали и лечебни свойства – Габриела Павлова
17:30 – Трансперсоналните корени на личността част 2 – Росица Божкова

Събуди ДухЪ 
5:40-6:10 Посрещане на изгрева – Въведение в Слънчево гледане – Духът . The Spirit
7:30-11:00 Комбинирана система за себеразвитие „Новият Човек“ – Духът . The Spirit
13:30-15:00 Кръг на споделяне – Движение, дишане, осъзнаване – Иван Великов
15:00-16:30 Кръг на споделяне – Пробуди лечителя в себе си ! – основи на масажа и самомасажа – Петя Георгиева
17:00-18:20 Джа йога – Мастър клас – Духът . The Spirit
18:30-19:30 Шаманска медитация с гонг и диджериду за перманентна нирванизация-Владимир Драгиев и Духът. The Spirit

Академия за Осъзнато Развитие /АОР/
05:44 – 07:00 Изгрев
07:00 – 08:00 Раздвижване и физически упражнения
08:00 – 09:00 Чай с Багра
09:00 – 10:00 ЕХО Випасанна
11:00 – 12:00 АумРа Медитации
12:00-19:00 Със записване Рейки; Лечебен масаж с етерични масла; Access consciousness bars
13:00-14:00 Лекция- „Свободата на имунната система“ – Милен Антонов.
14:00-15:00 Мандална Среща на Синергийна Мандала за Интегрално Развитие.
15:00-16:00 Access Consciousness Bars. Дискусия с Оги и Мор.
16:00-17:00 Представяне на Проект „Регионална Икономика“ и обменната единица „Бунар“ към Синергийна Мандала за Интегрално Развитие.

Плетен Купол
9:00 – Техника Интензив – Просветление: “Изживей директно: Кой си ти?” – Вибути – Симеон Нейчев
11:00 – Звукотерапия
12:30 – СмехоЙога
14:00 – Йога на музиката
16:00 – Свързване с душата чрез пеене – Габриела Павлова
17:30 – Кръг за свирня – Коля
18:30 – Шаманска медитация с гонг и диджериду за перманентна нирванизация-Владимир Драгиев и Духът. The Spirit

Радослов Radost.Love
9:00-10:00 Арт сесия Лидия Кулекова
10:00-12:00 Кръг терапия с рози Божена Иванова
12:00-13:00 Арт-експресивни игри Лидия Куликова
13:00-14:00 Парче от пъзела Лидия Кулекова
14:00-15:00 НЛП – Работещо намерение- теория и практика Димитър Вачев
15:00-17:00 Познай гласа си уъркшоп Силвия Методиева
17:00-18:30 Тай масаж уъркшоп Алексансър Христов
19:00-20:00 Фото сесия Лидия Кулекова

Човеколюбиво възпитание и образование
10:30 – 12:00 Родителство в дигиталната ера – Севдалина Христова
13:00 – 14:00 Жизненият ритъм във Валдорфската педагогика – Кристина Димова
14:30 – 15:30 Рискът да пораснеш – Петя Гиева
16:00 – 17:30 Първи стъпки в проектно-базираното обучение – Николета Петрова и Катя Христова от ЧНУ “Селестен Френе” Бургас
18:00 – 19:30 Израстване в хармония със себе си и света – мисия възможна – Мирослава Мирчева
21:30 – 22:30 Прожекция и дискусия: документален филм „За правото да играем”

Фондация „Заедност СЕГА“ и приятели
10:00 – 13:00 – Игра на неслучайности – Недко, Александър, Мина, Тодор
13:00 – 15:00 – Лекционен модул – Александър, Сава, Мирослав, Зорница, Васил, Ева, Виктор, Недко, Кирил
15:00 – 18:00 – Игра на неслучайности – Недко, Александър, Мина, Тодор
18:00 – 19:00 – Йога лаборатория – Недко и Гери
19:00 – 23:00 – Концерти и музикални експерименти – Реджи и Емрах, Александър, Ева, Мина, Тодор

Институтът за изследване на Тишината
7:00 – 17:00 – тишнавтска зона за медитация, четене на книги, спонтанни live trance включвания
17:00 – 18:30 – Still Sessions на Събуди се! – тишинавтски концерт с участието на Светлин Маринов, Божана и Симона Славкови и Silenauts.*
18:30 -20:00 – Live Trance Circle с участието на всички желаещи да се включат тишинавти
* Still Sessions е серия музикални събития, случващи се в Silence Lab – първата постоянна база на Института за изследване на Тишината. Разположена изцяло (24/365) в измерението ОТВЪД ДУМИТЕ, Silence Lab представлява пространство за създаване и разработване на иновативни тишинавтски практики, както и събирателна точка на Клуба на Тишинавтите.
Still Sessions са също така своеобразни ambient тишинавтски концерти, в които ТИШИНИТЕ са толкова важни и значими, колкото е и музиката. Сесиите се случват един или два пъти в месеца в пространство на Silence Lab в квартал Изгрев, което в следствие на вече двегодишното си съществуване вибрира с хармонично поле на дълбока Тишина и покой.

Екстремни приключения
10:00-11:00 – Самоотбрана – EWTO Bulgaria
11:00-12:00 – Реакция при пожари и катастрофи
13:00-14:00 – Оцеляване – „ДРУГА ЗЕМЯ“
16:00-17:00 – Реакция при пожари и катастрофи

Gates of light
9:00 – 9:30 Пранаяма
9:30 – 11:00 Йога на петте елемента
16:00 Медицината на тютюна – пречистване
18:30 Фотографски Уъркшоп – Soul Portrait
20:30 Медитация и Екстатични Танци

Human Design
16:30 Родители и деца според Хюман дизайн-Косьо
Към темата игри по Хюман дизайн – Нора

Зеления отбор на България
11:00 – 12:00 „Компостът – черното злато на планетата“ Стефан Стоилов
12:00 – 14:00 „За дърветата и хората“ Христо Ашламинатора
15:00 – 16:00 Раздаване на семена

Сдружение “Зелен”
09:23 Мекици
16:23 Изкуството на доброволчеството / The Art of Volunteering

Задушевн
о пространство
13:00 “Разкажи ми” – PlayBack Театър

Театър на сетивния лабиринт – Геометрия на хаоса
15:00 – 19:00 – Театър на сетивния лабиринт – Геометрия на хаоса

Масажи
08:00-14:00 и 17:00-20:00 – Класически масажи – Антон Тошев
10:00 – 18:00 – Миофасциален масаж – Георги Яръмов
10:00 – Тайландски масаж – Петя Василева

Таро
09:00-12:00
13:30-17:30
18:30-20:30

Ракетни печки Гамера
10:00 – Ракетни печки Гамера
11:00 – Хляб на ракетна печка срещу съчки

Неделя
Всеки ден
5:30 Паневритмия по изгрев с музика на живо
10:00 Базар на творческите ателиета
18:30 Trial – Екстремни велосипеди – Александър Толев
17:00 – 20:00 – Стрелба с лък със Стивън

Борова гора
10:00 – ХороДейница – ДевиРа
13:00 – Уъркшоп за емпатия – Вадер
14:00 – Man of No Ego

Детски кът
10:00 – Наука за деца – Щелян Левков
11:00 – Забавление със сапунени мехури – Тихомир Димитров
12:00 – СЪтворилНица ЗА КуклИ С Уля
14:00 – 18:00 Занималня
17:00 – Подготовка за Приказката за Еньовата Буля и Самодивите

Разказвачи на приказки
11:00 – 12:30 – Ателие за създаване и разказване на истории (място на провеждане – детски кът)

Лекции
11:00 – Чисто строителство – видове – Младелин Димитров – Младо

Практики
9:00 – Упражнения за духа и тялото от учителя Петър Дънов – Людмила Винчева
10:30 – Тай Дзи Цюан – Андрей Мандов
12:30 – Шоколад(ови) рози“ – сетивно хранене – Нели Димитрова и Евелина Кокоранова
14:30 – Социален експеримент – Зрителен контакт – Вероника Йовчева

Събуди ДухЪ 
5:40 – 6:10 Посрещане на изгрева. Сливане с източника – Духът. The Spirit
10:00 – 11:00 Дискусия – споделяне за директното преживяване в купола на „Събуди ДухЪ“-Духът. The Spirit

Академия за Осъзнато Развитие /АОР/
05:44 – 07:00 Изгрев
07:00 – 08:00 Раздвижване и физически упражнения
08:00 – 09:00 Чай с Багра
09:00 – 10:00 ЕХО Випасанна
11:00 – 12:00 АумРа Медитации
12:00-19:00 Със записване Рейки; Лечебен масаж с етерични масла; Access consciousness bars
16:00-17:00 Представяне на Проект „В Началото бе…МИР“ към Синергийна Мандала за Интегрално Развитие и детско парти.

Плетен Купол
10:00 – Техника Интензив – Просветление: “Изживей директно: Кой си ти?” – Вибути – Симеон Нейчев
16:00 – СмехоЙога
18:00 – Кръг за свирня – Коля

Радослов Radost.Love
9:00-10:00 Фото сесия Лидия Кулекова
10:00-11:00 Взаимен автопортрет Лидия Кулекова
11:00-13:00 Целебен Дух Интегративно дишане Ралица Стоева
13:00-15:00 Многоглас африкански песни Силвия Методиева
15:00-16:00 Парче от пъзела Лидия Кулекова

Човеколюбиво възпитание и образование
10:00 – 11:00 Новосформиращ се кооператив във Владая- София
11:00 – 12:30 Работилница за родители: емоции, правила и подкрепа през ранното детство от 0 до 6 г. – Елица Гогова
12:30 – 13:30 Самонасочено учене – Ива Костадинова

Фондация „Заедност СЕГА“ и приятели
10:00 – 13:00 – Игра на неслучайности – Недко, Александър, Мина, Тодор
13:00 – 15:00 – Лекционен модул – Александър, Сава, Мирослав, Зорница, Васил, Ева, Виктор, Недко, Кирил
15:00 – 18:00 – Игра на неслучайности – Недко, Александър, Мина, Тодор
18:00 – 19:00 – Йога лаборатория – Недко и Гери
19:00 – 23:00 – Концерти и музикални експерименти – Реджи и Емрах, Александър, Ева, Мина, Тодор

Институтът за изследване на Тишината
11:00 – 15:00 – тишинавтска „stereo eye“ сесия за рисуване. Това е иновативна техника за колективно рисуване отвъд думите, която практикуваме по двойки или в малка група. Всички си затварят очите и започват да драскат върху бял лист хартия за няколко секунди с цел да внесат хаос върху празния лист. След това си отварят очите, разменят си листата и започват да „изваждат“ образи. Рисунките се разменят между участниците всеки път, когато някой даде сигнал за това. Ще се изненадате от резултата, а и от визуалните послания.
Очкаваме ви, тишинавти.
Носете личната си Тишина…

Екстремни приключения
11:00 – 12:00 – Първа долекарска помощ – Аварийно Спасяване Пловдив

Gates of light
9:00 – 9:30 Breathwork by Simona
9:30 – 11:00 Йога на петте елемента

Сдружение “Зелен”
16:23 – Актът на доброволчество / The Act of Volunteering

Задушевно пространство
11:15 – Биоданза – Ирена Чакърова
13:15 – Изкуството да бъдеш човек – разкази с Валерия Минева – Лира

Масажи
10:00 – 18:00 – Миофасциален масаж – Георги Яръмов
10:00 – Тайландски масаж – Петя Василева

Таро
09:00 – 12:00
13:30 – 17:30
18:30 – 20:30

Ракетни печки Гамера
10:00 – Ракетни печки Гамера
11:00 – Хляб на ракетна печка срещу съчки

Към началото